PL DE EN

Firma Kluś od 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli docieramy do klientów na całym świecie.

Firma KLUŚ stale poszukuje ciekawych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych działów:

- Projektowanie nowych produktów

- Sprzedaż i Marketing

- Produkcja i Pakowanie

- Magazynowanie i Logistyka

- Administracja

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

PROJEKTANT WZORNICTWA

Poszukujemy Projektanta Wzornictwa, który dołączy do naszego Zespołu Wdrożeniowego i wesprze proces tworzenia nowych produktów. Liczymy na ciekawe pomysły, które będą brać pod uwagę realia technologiczne i materiałowe. Doświadczenie w branży oświetleniowej nie jest wymagane.

Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Kamionka (pow. piaseczyński; gm. Piaseczno)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

§  tworzenie innowacyjnych rozwiązań pod względem funkcji i konstrukcji

§  wsparcie Zespołu Wdrożeniowego w zakresie stylizacji i opracowania funkcjonalności projektowanych produktów

§  ścisła współpraca z Działem Konstrukcyjnym, a także dostawcami lokalnymi i zagranicznymi

§  przygotowanie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań w programie Solid Works (2D, 3D)

§  uczestnictwo we wdrażaniu projektów od fazy koncepcyjnej do seryjnej produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

§  minimum dwuletniego doświadczenie w projektowaniu

§  umiejętności łączenia ogólnie przyjętych zasad i norm z fantazją twórczą

§  zdolności obserwacji w poszukiwaniu inspiracji dla procesu tworzenia

§  pogardy dla kopiowania produktów

§  dużego wyczucia wpływu konstrukcji, materiału i technologii na kształt przedmiotu

§  chęci podejmowania tematów spoza wzornictwa przemysłowego np. projektowanie wnętrz, mebli, stoisk wystawienniczych

§  bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności

§  chęci do pracy i rozwoju swoich umiejętności

§  zaangażowania w realizację wyznaczonych celów

§  komunikatywności i kultury osobistej

§  bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (niemiecki lub rosyjski mile widziany)

§  umiejętności pracy w 3ds Max (mile widziane)

§  prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

§  interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

§  możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów

§  wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami

§  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie

§  możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej

§  pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

CV z listem motywacyjnym oraz portfolio prosimy wysyłać na adres rekrutacja@klus.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).”