PL DE EN

 

 

  

Siedziba Firmy:

ul. Świerkowa 6
05-502 Piaseczno – Kamionka, Polska

Centrala tel:  + 48 22 757 40 51
Centrala tel. + 48 22 757 53 38
Recepcja: tel. wewnętrzny 35
Fax: tel. wewnętrzny 34



Zamówienia POLSKA:

 

Obsługa zamówień: Roman Jaworowski
roman@klus.com.pl
Tel. kom. +48 605 544 929
Tel. wewnętrzny 29

 

Doradztwo techniczne/Obsługa zamówień: Mariusz Mazurek
mariusz.mazurek@klus.com.pl
Tel. kom. +48 609 919 309
Tel. wewnętrzny 37

 


Zamówienia EXPORT:

Doradztwo techniczne: Łukasz Anikiej
lukasz@klus.com.pl

Tel kom. + 48 609 919 949
Tel. wewnętrzny 41

 

Obsługa zamówień: Maria Kluś
maria@klus.com.pl

Tel.kom. + 48 609 919 150
Tel. wewnętrzny 23

 

Obsługa zamówień: Dariusz Bebko
darek@klus.com.pl
Tel kom. + 48 609 669 909
Tel. wewnętrzny 22

 

Obsługa zamówień: Kamil Rogowski
kamil@klus.com.pl

Tel kom. + 48 609 319 399

Tel. wewnętrzny 26

 

 

Dział Rozwoju Sprzedaży i Marketingu
 

Adam Ducek
adam@klus.com.pl
Tel kom. + 48 603 606 780
Tel. wewnętrzny 27

 

 

Doradztwo dla Biur Architektonicznych

 

Mariusz Mazurek
mariusz.mazurek@klus.com.pl

Tel. kom. +48 609 919 309
Tel. wewnętrzny 37

 

 

Dział Jakości:

 

Menedżer ds. jakości  Maryla Malczyk
maryla@klus.com.pl
dzialjakosci@klus.com.pl
Tel.kom.  + 48 607 937 717

Tel. wewnętrzny 27

 

 

Dział Zakupów (złóż ofertę):


Marek Sirojć
marek@klus.com.pl

Tel kom. + 48 609 102 099

Tel. wewnętrzny 21

 

Tomasz Kozarzewski
tomasz@klus.com.pl

Tel.  + 48 22 750 69 51

 

Kamil Rogowski
kamil@klus.com.pl

Tel kom. + 48 609 319 399

Tel. wewnętrzny 26

 

 

Magazyn:
Ul. Leśna 24, 05-500 Piaseczno – Łoziska
Tel.  + 48 22 750 69 51

 

USA - Oddział:

Klus, LLC
Szef Działu Handlowego
Zofia Stebnicki

 

sophia@klusdesign.com

 

Tel.  + 1 772 321 2260

Tel.  + 1 772 569 6655

 

www.KlusDesign.com