Klus Desing

Kariera

Firma Kluś od ponad 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli docieramy do klientów na całym świecie.

Firma KLUŚ stale poszukuje ciekawych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych działów:

  • Projektowanie nowych produktów
  • Sprzedaż i Marketing
  • Produkcja i Pakowanie
  • Magazynowanie i Logistyka
  • Administracja

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Poszukujemy Projektanta Wzornictwa, który dołączy do naszego Zespołu Wdrożeniowego i wesprze proces tworzenia nowych produktów. Liczymy na ciekawe pomysły, które będą brać pod uwagę realia technologiczne i materiałowe. Doświadczenie w branży oświetleniowej nie jest wymagane.

Projektant wzornictwa

Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Kamionka (pow. piaseczyński; gm. Piaseczno), Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań pod względem funkcji i konstrukcji
  • wsparcie Konstruktorów w zakresie stylizacji i opracowania funkcjonalności projektowanych produktów
  • ścisła współpraca z Działem Konstrukcyjnym, a także dostawcami lokalnymi i zagranicznymi
  • przygotowanie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań w programie Solid Works (2D, 3D)
  • uczestnictwo we wdrażaniu projektów od fazy koncepcyjnej do seryjnej produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum dwuletniego doświadczenie w projektowaniu
  • umiejętności łączenia ogólnie przyjętych zasad i norm z fantazją twórczą
  • zdolności obserwacji w poszukiwaniu inspiracji dla procesu tworzenia
  • pogardy dla kopiowania produktów
  • dużego wyczucia wpływu konstrukcji, materiału i technologii na formę przedmiotu
  • chęci podejmowania tematów spoza wzornictwa przemysłowego np. projektowanie wnętrz, mebli, stoisk wystawienniczych
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • chęci do pracy i rozwoju swoich umiejętności
  • zaangażowania w realizację wyznaczonych celów
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (ew. niemiecki lub rosyjski mile widziany)
  • umiejętności pracy w 3ds Max (mile widziane)
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów
  • wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej
  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

Aplikacje prosimy wysyłać na adres rekrutacja@klus.com.pl. CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu ich otrzymania. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące."

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie i zgodnie z treścią rozporządzenia o ochronie danych 2016/679 z 27 kwietnia 2016 (RODO). Administratorem danych jest Kluś Grupa sp. z o.o. z siedzibą w Kamionce przy ul. Świerkowej 6, kontakt daneosobowe@klus.com.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes UODO).

Poszukujemy Projektanta Konstruktora, który dołączy do naszego Zespołu Wdrożeniowego i wesprze proces tworzenia nowych produktów. Liczymy na ciekawe pomysły, które będą brać pod uwagę realia technologiczne i materiałowe. Doświadczenie w branży oświetleniowej nie jest wymagane.

Projektant konstruktor

  • projektowanie opraw i elementów oświetlenia w celu ciągłego doskonalenia i tworzenia produktów Firmy Kluś
  • projektowanie ukierunkowane na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • ścisła współpraca z Projektantem Wzornictwa, a także dostawcami lokalnymi i zagranicznymi

  • wykształcenia inżynierskiego ze zdolnością do twórczego projektowania, nieopierającego się na istniejących schematach
  • poczucia estetyki