Kontakt

KLUŚ POLSKA


Siedziba firmy
ul. Świerkowa 6
05-502 Piaseczno - Kamionka

Centrala
tel. + 48 22 757 40 51
tel. + 48 22 757 53 38

Recepcja: tel. wew. 35
Fax: tel. wew. 34

www.klusdesign.pl
info@klus.com.pl


Magazyn I
ul. Leśna 24
05-500 Piaseczno – Łoziska

tel. + 48 22 750 69 51

Magazyn II
ul. Żwirowa 28
05-506 Wilcza Góra

Dane do faktur
Kluś Sylwester Kluś
ul. Świerkowa 6
05-502 Piaseczno- Kamionka

NIP: PL 123-000-58-69



KLUŚ USA


KLUS, LLC
673 US Highway 1
Vero Beach, FL 32962

tel. + 1 772 321 2260
tel. + 1 772 569 6655

www.klusdesign.com

 

 

Zamówienia POLSKA

Obsługa zamówień

Roman Jaworowski
roman@klus.com.pl
tel. kom. +48 605 544 929
tel. wew. 29



Doradztwo techniczne/Obsługa zamówień:

Mariusz Mazurek
mariusz.mazurek@klus.com.pl
tel. kom. +48 609 919 309
tel. wewnętrzny 37





Arkadiusz Olszacki
arkadiusz@klus.com.pl
tel. kom. +48 609 319 399
tel. wewnętrzny 28

 
 

Zamówienia EXPORT

Doradztwo techniczne

Łukasz Anikiej
lukasz@klus.com.pl
tel. kom. + 48 609 919 949
tel. wew. 41



Obsługa zamówień

Dariusz Bebko
darek@klus.com.pl
tel. kom. + 48 609 669 909
tel. wew. 22



Obsługa zamówień

Maria Kluś
maria@klus.com.pl
tel. kom. + 48 609 919 150
tel. wew. 23

 

 

Dział Rozwoju Sprzedaży i Marketingu

Adam Ducek
adam@klus.com.pl
tel. kom. + 48 603 606 780
tel. wew. 27

Doradztwo dla Biur Architektonicznych

Mariusz Mazurek
mariusz.mazurek@klus.com.pl
tel. kom. + +48 609 919 309
tel. wew. 37

Dział Jakości:

Menedżer ds. jakości Maryla Malczyk
maryla@klus.com.pl
tel. kom. + 48 607 937 717
tel. wew. 40

 
 

 

Dział Zakupów (złóż ofertę):

Marek Sirojć
marek@klus.com.pl
tel. kom. + 48 609 102 099
tel. wew. 21



Tomasz Kozarzewski
tomasz@klus.com.pl
tel. + 48 22 750 69 51